Start | Galerie | Galerie Par | O nas | Oferta | Kontakt | | Albumy | Blog

Fotografia ślubna - oferta z podziałem na pakiety

 

Oferta nasza skierowana jest głównie do osób które miały lub mają styczność z fotografią i które potrafią docenić jej piękno i jakość jaką oferujemy. Nasze zdjęcia wykonywane są ze szczególnym uwzględnieniem walorów estetycznych, jak i również technicznych. Zdjęcia ślubne wybrane przez nowożeńców poddawane są obróbce graficznej, natomiast reszta materiału przekazywana jest w formie cyfrowej w pełnych rozdzielczościach.
Wybrane zdjęcia otrzymujecie Państwo w formacie 15 x 23 cm. Ceny pakietów nie obejmują albumu tradycyjnego lub fotoksiążki które w zależności od rodzaju wymagają odpowiedniej dopłaty. Zdjęcia można również zamawiać w wiekszych formatach. Miejsce, czas i termin oraz charakter sesji plenerowej planujemy wspólnie z narzeczonymi. Sesja plenerowa wykonywana w innym dniu niż dzień ślubu trwa około trzech godzin i wykonywana jest w róznych tematycznie lokalizacjach. Wykonanie pleneru w dniu innym niż dzień ślubu związane jest z nieznaczną dopłatą.

W swojej ofercie posiadamy trzy pakiety obsługi fotograficznej:

Pakiet I
Obejmuje zdjęcia od przygotowań Panny Młodej do oczepin poprzez ceremonię zaślubin, sesję plenerową oraz przyjęcie weselne do oczepin. Pakiet ten zawiera 100 zdjęć w formacie 15 x 23 cm oraz około 700-900 wyselekcjonowanych zdjęć w formie cyfrowej.

 

Pakiet II
Obejmuje zdjęcia od przygotowań Panny Młodej, ceremonię zaślubin, przyjęcie weselne 2-3 godziny oraz sesję plenerową. Pakiet ten zawiera 60 zdjęć w formacie 15 x 23 cm oraz około 500-700 wyselekcjonowanych zdjęć w formie cyfrowej.

 

Sesja plenerowa
Pakiet ten obejmuje wykonanie zdjęć plenerowych w kilku róznych lokalizacjach tematycznych w przedziale czasowym do około trzech godzin. Pakiet ten zawiera 25 zdjęć w formacie 15 x 23 cm oraz około 200-300 wyselekcjonowanych zdjęć w formie cyfrowej.

 

Terenem naszej działalności jest Śląsk, Małopolska, Opolskie, ale jeżeli jest taka potrzeba możemy przenieść się z Wami w każde wskazane miejsce. Istnieje możliwość wykonania sesji ślubnej w jednym z miast europy np. w Paryżu, Wenecji, Londynie, Pradze itd. W celu poznania szczegółów oferty zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Rezerwacja terminu następuje po dokonaniu wpłaty zadatku.

 

Inne rodzaje fotografii
Zakres naszej działalności obejmuje również inne rodzaje fotografii od reportażowej, poprzez reklamową, katalogową, dokumentacyjną do fotografii dziecięcej oraz aktu. Na miejscu w siedzibie firmy można wykonać ekspresowe zdjęcia do dokumentów: dowodowe, paszportowe, legitymacyjne, dyplomowe i wizowe.

 

Usługi Video
Nasza firma współpracuje z kilkoma zaufanymi kamerzystami i zawsze w razie potrzeby możemy zaoferować ich usługi videofilmowania.
Przegrywamy materiały powierzone z VHS, miniDV, video8, Hi8 na nośniki DVD.


Albumy i fotoksiążki
Pod tym linkiem można zobaczyć m.in. fotoalbumy jakie wykonujemy:

FOTO-ALBUMYPOLITYKA COOKIES